Iwona Majewska-Opiełka w NETWORK TV!

Opublikuj

Autor: Piotr Hoffmann, 2013-07-24 15:26:39

W najbliższy poniedziałek na naszej platformie wideo-konferencyjnej wystąpi kobieta nietuzinkowa! Już 29 lipca 2013 roku w NETWORK TV będzie Was na żywo i za darmo edukowała sama Iwona Majewska-Opiełka.

29 lipca 2013 roku o godz. 20:00 za pośrednictwem naszego projektu NETWORK TV na portalu społecznościowym Networkio.eu w webinarze zatytułowanym „BYĆ LIDEREM. PRZYWÓDZTWO AUTENTYCZNE” wystąpi Iwona Majewska-Opiełka.

Autorka bloga www.majewska-opielka.pl jest prekursorką i jedną z najciekawszych postaci ruchu rozwoju potencjału człowieka w Polsce. Charyzmatyczna, budząca entuzjazm – inspiruje i porywa do działania. Od 1990 roku w ramach własnej firmy prowadziła szkolenia i doradztwo w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Była współzałożycielką Akademii Sukcesu w Chicago. Wykorzystując wykształcenie, osobiste doświadczenia i najnowsze ustalenia psychologii pozytywnej stworzyła spójną koncepcję rozwoju ludzi i organizacji, dostosowaną do polskich realiów i mentalności, którą nazwała logodydaktyką. Jest psychologiem, specjalistą w zakresie kierowania ludźmi, mentorem, coachem i doradcą. Autorka wielu cennych książek i publikacji. Obecnie swoje działania koncentruje na firmie szkoleniowej ASDIMO Akademia Skutecznego Działania.

Jak zapowiedziała nam sama prelegentka, z wykładu dowiecie się m.in. o tak ważnych zagadnieniach, jak:

  • Nowe czasy, nowe wyzwania dla liderów MLM, o potrzebie właściwej mapy w tej podróży.
  • Kto to jest lider w MLM? Co go odróżnia od lidera w biznesie tradycyjnym?
  • Czy każdy menedżer to lider? Czy każdy musi być liderem?
  • Rola lidera w zespole.
  • Spójność wewnętrzna – warunek konieczny dla bycia liderem. 
ReklamaReklama

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA – tym razem transmisja będzie dostępna dla wszystkich osób ZAREJESTROWANYCH na portalu Networkio.eu bez konieczności dodatkowego zapisywania się na ten webinar. To całkowicie uprości cały proces i uczyni go łatwo dostępnym oraz przyjemnym. Aby wziąć udział w tym szkoleniu trzeba być tylko zarejestrowanym użytkownikiem Networkio.eu. Zarejestruj się więc już teraz, a 29 lipca 2013 roku tuż przed godziną 20:00 na stronie głównej Networkio.eu pojawi się wielki baner, za którego pomocą przejdziesz do wykładu Iwony Majewskiej-Opiełki. Ku chwale branży!

Edycja komentarza

Traktuj zaznaczony tekst jako obrazek | link | pogrubienie | kursywa

Nowy Komentarz

Aby dodać komentarz zaloguj się !